Komplexní diagnostika zdravotního stavu na dálku se 100% přesností

Mistr Mykola Lutsenko, kterému se říká muž s rentgenovýma očima, provádí diagnostiku zdravotního stavu lidského organismu metodou Image terapie, kterou rozpracoval zakladatel celosvětové organizace ZHONG YUAN QIGONG, profesor Xu MIHTANG. Tato terapie se opírá o nejlepší tradice škol vyššího čchi-kungu Zhong Yuan Qigong udanského směru, podle názvu pohoří Wu-tang. Tento styl čchi-kungu praktikovali mniši vyššího postavení a členové imperátorské rodiny. V této lokalitě se také vyvinul styl bojového umění Tai ji, Tzv. ŠKOLA vnitřní rodiny Nej Jia.

 

Mistr Mykola vedle své diagnostické praxe, léčení, zvyšování energie vlastního těla, používá Zhong Yuan Quigong, dále Tai ji, Chen Shi Lao Jia, meditace a sugesce. Ve své praxi kloubí ty nejvhodnější poznatky pro lidi dnešní uspěchané doby. Při samotné diagnoze vztupuje přes energetický terminál do informačního tunelu, kde navazuje stav orgánů celého těla a na základě odlišnosti fyziologického originálu od energetické matrice, stanoví diagnozu nemoci. Poté si zvolí metodu, taktiku, psychologii a strategii samotného léčení. Pro diagnostiku Mistrovi stačí jméno a příjmení pacienta.

Léčení

Po zaslání diagnostiky konkrétnímu pacientovi, nejlépe e-mailem, se Mykola Lutsenko domlouvá na léčení. Neléčí pouze na energetické, psychické, duchovní úrovni ale zejména na fyzické, čímž jako jediný léčitel v naší republice zcela odstraňuje příčinu nemoci a dochází k uzdravení. Mnohdy i k prodloužení života o několik let. Léčí a takzvané beznadějné případy.